Občina Izola

11 / Lokalne volitve 2018

OBČINA IZOLA
COMUNE DI ISOLA
Sončno nabrežje 8
Riva del sole 8
SI-6310 Slovenija

ID za DDV: SI16510801

T +386 5 66 00 100
E posta.oizola@izola.si

VLOŽIŠČE, uradne ure
Ponedeljek 8:00 - 12:00
Torek 8:00 - 12:00
Sreda 8:00 - 12:00 in 14:00 - 17:00
Četrtek 8:00 - 12:00
Petek 8:00 - 12:00

Potrjene kandidature

 

Zap. št. Kandidat za župana Predlagatelj Datum potrditve
1. Milan Bogatič Dean Vatovec in Skupina volivcev 27.9.2018
2. Evgenij Komljanec Mario Gasparini in Skupina volivcev 19.10.2018
3. Danilo Markočič DeSUS – Demokratična stranka upokojencev Slovenije 19.10.2018
4. Dario Madžarević Dean Kleva in Skupina volivcev 19.10.2018
5. Igor Crnić Dobra Država 19.10.2018
6. Mitja Kobal Slovenska demokratska stranka – SDS 19.10.2018
7. Bojan Zadel Slovenska ljudska stranka SLS 19.10.2018
8. Vojko Ludvik Oljka LO Izola 19.10.2018
9. Aleksej Skok Konvencija občinske organizacije Socialnih demokratov Izola 19.10.2018
10. Manca Vadnjal Izvršni odbor stranke Izola je naša 19.10.2018
Zap. št. Ime / liste za občinski svet Predlagatelj Datum potrditve
1. Lista Evgenija Komljanca za župana – PNI Andrej Dernikovič in Skupina volivcev 19.10.2018
2. Nova Slovenija – krščanski demokrati Nova Slovenija – krščanski demokrati 19.10.2018
3. DeSUS-Demokratična stranka upokojencev Slovenije Kandidacijski zbor DeSUS – Demokratična stranka upokojencev Slovenije 19.10.2018
4. Lista Marjana Šarca Iniciativni odbor Liste Marjana Šarca 21.10.2018
5. Mef in Izolani Marjeta Mlakar in Skupina volivcev 19.10.2018
6. ZZP Konvencija OO ZZP  – Zveza za primorsko – ZZP 19.10.2018
7. Izola 2030 Dean Kleva in Skupina volivcev 19.10.2018
8. Dobra Država Izvršni odbor – Dobra Država 19.10.2018
9. Slovenska demokratska stranka – SDS Slovenska demokratska stranka – SDS (konferenca mestnega/občinskega odbora) 19.10.2018
10. Izola Prihodnosti Dean Vatovec in Skupina Volivcev 19.10.2018
11. SMC  Stranka modernega centra Zbor članov lokalnega odbora Stranke modernega centra – SMC 19.10.2018
12. Slovenska ljudska stranka SLS Slovenska ljudska stranka SLS (Volilni zbor članstva OO SLS Izola) 19.10.2018
13. Levica Levica, Lokalni odbor Istra 19.10.2018
14. Oljka Oljka LO Izola 19.10.2018
15. Lista mladih Izole Gaja Jenko  in Skupina volivcev 19.10.2018
16. Socialni demokrati Izola Konvencija občinske organizacije Socialnih demokratov Izola 19.10.2018
17. Izola je Naša Politična stranka Izola je naša 19.10.2018
Zap. št. Kandidat za volitve članov občinskega sveta – predstavnik italijanske narodne skupnosti Consiglio comunale – rappresentante CNI Predlagatelj Datum  potrditve
1. Agnese Babič Cristian Pugliese 20.10.2018
2. Ambra Šlosar Karbič Felice Žiža “Uniti per Isola” 20.10.2018
3. Enzo Scotto Di Minico Felice Žiža “Uniti per Isola” 20.10.2018
Krajevna skupnost Haliaetum:
Zap. št. Ime kandidata Ime liste/predlagatelja Datum potrditve
1. Rossella Raschini predstavnik INS Dolores Bressan 20.10.2018
2. Nadja Bizjak Marija Knez 21.10.2018
3. Fikret Bajramović DeSUS – Demokratična stranka upokojencev Slovenije 19.10.2018
4. Vlado Marič DeSUS – Demokratična stranka upokojencev Slovenije 19.10.2018
5. Miha Vičič DeSUS – Demokratična stranka upokojencev Slovenije 19.10.2018
6. Valter Slavec Vladimir Lukežič 19.10.2018
7. Breda Medved Dean Vatovec in Skupina volivcev 19.10.2018
8. Dorjan Rožac Dean Vatovec in Skupina volivcev 19.10.2018
9. Vladimir Lukežič Valter Slavec 19.10.2018
10. Barbara Makuc Marin Knežević 19.10.2018
11. Aleksander Krebelj Marin Knežević 19.10.2018
12. Mojca Ferle Marin Knežević 19.10.2018
13. Lucio Gobbo Socialni demokrati 19.10.2018
14. Zvonka Radojevič Socialni demokrati 19.10.2018
15. Valdi Morato Socialni demokrati 19.10.2018
16. Verino Mišič Meškovič Miran Hrovatin 19.10.2018
17. Bogdan Gerk Izola je naša 19.10.2018
18. Ana Kos Izola je naša 19.10.2018
19. Vlado Ostrouška Izola je naša 19.10.2018
20. Marija Knez Slovenska ljudska stranka SLS (Volilni odbor članstva OO SLS Izola) 19.10.2018
Krajevna skupnost Staro mesto:
Zap. Št. Ime Kandidata Ime liste/predlagatelja Datum potrditve
1. Ljubo Klanjšček DeSUS – Demokratična stranka upokojencev Slovenije 19.10.2018
2. Mladen Milovanovič DeSUS – Demokratična stranka upokojencev Slovenije 19.10.2018
3. Marjetka Popovski DeSUS – Demokratična stranka upokojencev Slovenije 19.10.2018
4. Jadranka Pavletič Dean Vatovec in Skupina volivcev 19.10.2018
5. Vanja Bolčič Makovac Dean Vatovec in Skupina volivcev 19.10.2018
6. Mariella Radojkovič predstavnik INS Fredi Radojkovič 20.10.2018
7. Vesna Tavčar Marjeta Mlakar in skupina volivcev 19.10.2018
8. Boris Škoda Marjeta Mlakar in skupina volivcev 19.10.2018
9. Vlado Krulčič Ojlka LO Izola 19.10.2018
10. Rajko Hrvat Danijel Hrvat 19.10.2018
11. Bosilka Hrvat Danijel Hrvat 19.10.2018
12. Veselko Hrvat Danijel Hrvat 19.10.2018
13. Sandra Prašnikar Socialni demokrati 19.10.2018
14. Belma Cerić Izola je naša 19.10.2018
15. Leon Čebulj Slovenska ljudska stranka SLS (Volilni odbor članstva OO SLS Izola) 19.10.2018
16. Sara Davidović Slovenska ljudska stranka SLS (Volilni odbor članstva OO SLS Izola) 19.10.2018
17. Danilo Gombač Slovenska ljudska stranka SLS (Volilni odbor članstva OO SLS Izola) 19.10.2018
18. Sabina Čebulj Slovenska ljudska stranka SLS (Volilni odbor članstva OO SLS Izola) 19.10.2018
19. Boris Počkaj Slovenska ljudska stranka SLS (Volilni odbor članstva OO SLS Izola) 19.10.2018
20. Marjetka Stopar Slovenska ljudska stranka SLS (Volilni odbor članstva OO SLS Izola) 19.10.2018
Krajevna skupnost Livade:
Zap. Št. Ime Kandidata Ime liste/predlagatelja Datum potrditve
1. Lilijana Laganis DeSUS – Demokratična stranka upokojencev Slovenije 19.10.2018
2. Robert Mulec DeSUS – Demokratična stranka upokojencev Slovenije 19.10.2018
3. Diana Peloza Dean Vatovec in Skupina volivcev 19.10.2018
4. Mitja Petrič Dean Vatovec in Skupina volivcev 19.10.2018
5. Žarko Topalov Dean Vatovec in Skupina volivcev 19.10.2018
6. Elvio Krampf Dean Vatovec in Skupina volivcev 19.10.2018
7. Barbara Dobrila Marjeta Mlakar in skupina volivcev 19.10.2018
8. Tina Lenardič Evgenij Komljanec 19.10.2018
9. Zvezdana Jarić Evgenij Komljanec 19.10.2018
10. Damjan Božič Socialni demokrati 19.10.2018
11. Selene Mujanović predstavnik INS Tjaša Kolarec 20.10.2018
12. Anica Marinič Izola je naša 19.10.2018
13. Tamara Mikin Slovenska ljudska stranka SLS (Volilni odbor članstva OO SLS Izola) 19.10.2018
14. Petar Zalović Slovenska ljudska stranka SLS (Volilni odbor članstva OO SLS Izola) 19.10.2018
15. Janja Štampar Slovenska ljudska stranka SLS (Volilni odbor članstva OO SLS Izola) 19.10.2018
Krajevna skupnost Jagodje – Dobrava:
Zap. št. Ime kandidata Ime liste/predlagatelja Datum potrditve
1. Illenia Šavron Ukovič predstavnik INS Silvana Šavron 20.10.2018
2. Flory Banovac DeSUS – Demokratična stranka upokojencev Slovenije 19.10.2018
3. Jožef Černelič DeSUS – Demokratična stranka upokojencev Slovenije 19.10.2018
4. Silvana Druscovich DeSUS – Demokratična stranka upokojencev Slovenije 19.10.2018
5. Sabro Džogović DeSUS – Demokratična stranka upokojencev Slovenije 19.10.2018
6. Vida Orbanič DeSUS – Demokratična stranka upokojencev Slovenije 19.10.2018
7. Bruna Horvat Dean Vatovec in Skupina volivcev 19.10.2018
8. Giuliano Ritoša Dean Vatovec in Skupina volivcev 19.10.2018
9. Matjaž Gergeta Maks Filipčič in Skupina volivcev 19.10.2018
10. Branka Požar Maks Filipčič in Skupina volivcev 19.10.2018
11. Aljaž Miška Maks Filipčič in Skupina volivcev 19.10.2018
12. Dolores Bernetič Maks Filipčič in Skupina volivcev 19.10.2018
13. Nicolo` Cvetkovič Maks Filipčič in Skupina volivcev 19.10.2018
14. Bruna Vošinek Maks Filipčič in Skupina volivcev 19.10.2018
15. Tanja Štule Izola je naša 19.10.2018
16. Bojan Zadel Slovenska ljudska stranka SLS (Volilni odbor članstva OO SLS Izola) 19.10.2018
Krajevna skupnost Korte:
Zap. Št. Ime Kandidata Ime liste/predlagatelja Datum potrditve
1. Katica Guzič DeSUS – Demokratična stranka upokojencev Slovenije 19.10.2018
2. Julijan Peruzin DeSUS – Demokratična stranka upokojencev Slovenije 19.10.2018
3. Marko Marancin Marko Marancin 19.10.2018
4. Miha Krečič Dean Vatovec in Skupina volivcev 21.10.2018
5. Nataša Čerin Dean Vatovec in Skupina volivcev 21.10.2018
6. Kristijan Tul Dean Vatovec in Skupina volivcev 21.10.2018
7. Valter Jugovac Edvard Kleva in Skupina volivcev 19.10.2018
8. Timoty Ivančič Edvard Kleva in Skupina volivcev 19.10.2018
9. Marino Kleva Edvard Kleva in Skupina volivcev 19.10.2018
10. Edvard Kleva Edvard Kleva in Skupina volivcev 19.10.2018
11. Edi Grbec Edvard Kleva in Skupina volivcev 19.10.2018
12. Rozana Prešeren Edvard Kleva in Skupina volivcev 19.10.2018
13. Peter Mejak Edvard Kleva in Skupina volivcev 19.10.2018
14. Nevija Šalkovič Izola je naša 19.10.2018
15. Vlado Maglica Marjeta Mlakar in skupina volivcev 19.10.2018
16. Igor Mejak Slovenska ljudska stranka SLS (Volilni odbor članstva OO SLS Izola) 19.10.2018
Zap. št. Ime liste/kandidata  za volitve članov v Svet ISNS Izola – Nome della lista/candidato per il Consiglio della CAN Isola Predlagatelj/proponente Datum potrditve
1. Uniti per Isola Felice Žiža – Uniti per Isola 20.10.2018
2. Katja Dellore Jessica Vodopija 20.10.2018