Občina Izola

11 / Lokalne volitve 2018

OBČINA IZOLA
COMUNE DI ISOLA
Sončno nabrežje 8
Riva del sole 8
SI-6310 Slovenija

ID za DDV: SI16510801

T +386 5 66 00 100
E posta.oizola@izola.si

VLOŽIŠČE, uradne ure
Ponedeljek 8:00 - 12:00
Torek 8:00 - 12:00
Sreda 8:00 - 12:00 in 14:00 - 17:00
Četrtek 8:00 - 12:00
Petek 8:00 - 12:00

Vložene kandidature
Zap. št. Kandidat za župana Predlagatelj Datum vložitve
1. Milan Bogatič Dean Vatovec in Skupina volivcev 19. 09. 2018
2. Evgenij Komljanec Mario Gasparini in Skupina volivcev 01. 10. 2018
3. Danilo Markočič DeSUS – Demokratična stranka upokojencev Slovenije 15. 10. 2018
4. Dario Madžarević Dean Kleva in Skupina volivcev 17. 10. 2018
5. Igor Crnić Dobra Država 17. 10. 2018
6. Mitja Kobal Slovenska demokratska stranka – SDS 17. 10. 2018
 7. Bojan Zadel Slovenska ljudska stranka – SLS  18. 10. 2018
 8.  Vojko Ludvik Oljka LO Izola  18. 10. 2018
 9.  Aleksej Skok Konvencija občinske organizacije Socialnih demokratov Izola  18. 10. 2018
10. Manca Vadnjal Izvršni odbor stranke Izola je naša 18. 10. 2018
Zap. št. Ime / liste za občinski svet Predlagatelj Datum vložitve
1. Lista Evgenija Komljanca za župana – PNI Andrej Dernikovič in Skupina volivcev 08. 10. 2018
2. Nova Slovenija – krščanski demokrati Nova Slovenija – krščanski demokrati 10. 10. 2018
3. DeSUS-Demokratična stranka upokojencev Slovenije DeSUS – Demokratična stranka upokojencev Slovenije 15. 10. 2018
4. Lista Marjana Šarca Iniciativni odbor Liste Marjana Šarca 15. 10. 2018
5. Mef in Izolani Marjeta Mlakar in skupina volivcev 15. 10. 2018
6.  ZZP Konvencija OO ZZP – Zveza za Primorsko – ZZP  17. 10. 2018
7.  Izola 2030 Dean Kleva in Skupina volivcev  17. 10. 2018
8.  Dobra Država Izvršni odbor – Dobra Država  17. 10. 2018
9. Slovenska demokratska stranka – SDS Slovenska demokratska stranka – SDS (konferenca mestnega/občinskega odbora)  17. 10. 2018
 10.  Izola Prihodnosti  Dean Vatovec in Skupina volivcev  17. 10. 2018
 11. SMC  Stranka modernega centra Zbor članov lokalnega odbora Stranke modernega centra – SMC 18. 10. 2018
 12. Slovenska ljudska stranka SLS Slovenska ljudska stranka SLS (Volilni zbor članstva OO SLS Izola) 18. 10. 2018
 13. Levica Levica, Lokalni odbor Istra 18. 10. 2018
 14. Oljka Oljka LO Izola 18. 10. 2018
 15. Lista mladih Izole Gaja Jenko in Skupina volivcev 18. 10. 2018
 16. Socialni demokrati Izola Konvencija občinske organizacije Socialnih demokratov Izola 18. 10. 2018
 17. Izola je Naša Politična stranka Izola je naša 18. 10. 2018
Zap. št. Kandidat za volitve članov občinskega sveta – predstavnik italijanske narodne skupnosti Consiglio comunale – rappresentante CNI Predlagatelj Datum vložitve
1. Agnese Babič Cristian Pugliese 17. 10. 2018
2. Ambra Šlosar Karbič Felice Žiža “Uniti per Isola” 18. 10. 2018
3. Enzo Scotto Di Minico Felice Žiža “Uniti per Isola” 18. 10. 2018
Krajevna skupnost Haliaetum:
Zap. št. Ime kandidata Ime liste/predlagatelja Datum vložitve
1. Rossella Raschini, predstavnik ISNS Dolores Bressan 08. 10. 2018
2. Nadja Bizjak  Marija Knez 10. 10. 2018
3. Fikret Bajramović DeSUS – Demokratična stranka upokojencev Slovenije 15. 10. 2018
4. Vlado Marič DeSUS – Demokratična stranka upokojencev Slovenije 15. 10. 2018
5. Miha Vičič DeSUS – Demokratična stranka upokojencev Slovenije 15. 10. 2018
 6. Valter Slavec  Vladimir Lukežič  17. 10. 2018
 7. Breda Medved  Dean Vatovec in Skupina volivcev  17. 10. 2018
 8. Dorjan Rožac Dean Vatovec in Skupina volivcev  17. 10. 2018
 9.  Vladimir Lukežič Valter Slavec  18. 10. 2018
10. Barbara Makuc Marin Knežević  18. 10. 2018
11. Aleksander Krebelj Marin Knežević  18. 10. 2018
12. Mojca Ferle Marin Knežević  18. 10. 2018
13. Lucio Gobbo Socialni demokrati  18. 10. 2018
14. Zvonka Radojevič Socialni demokrati  18. 10. 2018
15. Valdi Morato Socialni demokrati  18. 10. 2018
16. Verino Mišič Meškovič Miran Hrovatin  18. 10. 2018
17. Bogdan Gerk Izola je naša  18. 10. 2018
18. Ana Kos Izola je naša  18. 10. 2018
19. Vlado Ostrouška Izola je naša  18. 10. 2018
20. Marija Knez Slovenska ljudska stranka SLS (Volilni odbor članstva OO SLS Izola) 18. 10. 2018
Krajevna skupnost Staro mesto:
Zap. Št. Ime Kandidata Ime liste/predlagatelja Datum vložitve
1. Ljubo Klanjšček DeSUS – Demokratična stranka upokojencev Slovenije 15. 10. 2018
2. Mladen Milovanovič DeSUS – Demokratična stranka upokojencev Slovenije 15. 10. 2018
3. Marjetka Popovski DeSUS – Demokratična stranka upokojencev Slovenije 15. 10. 2018
4. Jadranka Pavletič Dean Vatovec in Skupina volivcev 17. 10. 2018
5. Vanja Bolčič Makovac Dean Vatovec in Skupina volivcev 17. 10. 2018
 6. Mariella Radojkovič predstavnik INS Fredi Radojkovič 18. 10.2018
7. Vesna Tavčar Marjeta Mlakar in Skupina volivcev 18. 10.2018
8. Boris Škoda Marjeta Mlakar in Skupina volivcev 18. 10.2018
9. Vlado Krulčič Ojlka LO Izola 18. 10.2018
10. Rajko Hrvat Danijel Hrvat 18. 10.2018
11. Bosilka Hrvat Danijel Hrvat 18. 10.2018
12. Veselko Hrvat Danijel Hrvat 18. 10.2018
13. Sandra Prašnikar Socialni demokrati 18. 10.2018
14. Belma Cerić Izola je naša 18. 10.2018
15. Leon Čebulj Slovenska ljudska stranka SLS (Volilni odbor članstva OO SLS Izola) 18. 10.2018
16. Sara Davidović Slovenska ljudska stranka SLS (Volilni odbor članstva OO SLS Izola) 18. 10.2018
17. Danilo Gombač Slovenska ljudska stranka SLS (Volilni odbor članstva OO SLS Izola) 18. 10.2018
18. Sabina Čebulj Slovenska ljudska stranka SLS (Volilni odbor članstva OO SLS Izola) 18. 10.2018
19. Boris Počkaj Slovenska ljudska stranka SLS (Volilni odbor članstva OO SLS Izola) 18. 10.2018
20. Marjetka Stopar Slovenska ljudska stranka SLS (Volilni odbor članstva OO SLS Izola) 18. 10.2018
Krajevna skupnost Livade:
Zap. Št. Ime Kandidata Ime liste/predlagatelja Datum vložitve
1. Lilijana Laganis DeSUS – Demokratična stranka upokojencev Slovenije 15. 10. 2018
2. Robert Mulec DeSUS – Demokratična stranka upokojencev Slovenije 15. 10. 2018
3. Diana Peloza Dean Vatovec in Skupina volivcev 17. 10. 2018
4. Mitja Petrič Dean Vatovec in Skupina volivcev 17. 10. 2018
5. Žarko Topalov Dean Vatovec in Skupina volivcev 17. 10. 2018
6. Elvio Krampf Dean Vatovec in Skupina volivcev 17. 10. 2018
7. Barbara Dobrila Marjeta Mlakar in Skupina volivcev 18. 10. 2018
8. Tina Lenardič Evgenij Komljanec 18. 10. 2018
9. Zvezdana Jarić Evgenij Komljanec 18. 10. 2018
10. Damjan Božič Socialni demokrati 18. 10. 2018
11. Selene Mujanović predstavnik INS Tjaša Kolarec 18. 10. 2018
12. Anica Marinič Izola je naša 18. 10. 2018
13. Tamara Mikin Slovenska ljudska stranka SLS (Volilni odbor članstva OO SLS Izola) 18. 10. 2018
14. Petar Zalović Slovenska ljudska stranka SLS (Volilni odbor članstva OO SLS Izola) 18. 10. 2018
15. Janja Štampar Slovenska ljudska stranka SLS (Volilni odbor članstva OO SLS Izola) 18. 10. 2018
Krajevna skupnost Jagodje – Dobrava:
Zap. št. Ime kandidata Ime liste/predlagatelja Datum vložitve
1. Illenia Šavron Ukovič predstavnik INS Silvana Šavron 10. 10. 2018
2. Flory Banovac DeSUS – Demokratična stranka upokojencev Slovenije 15. 10. 2018
3. Jožef Černelič DeSUS – Demokratična stranka upokojencev Slovenije 15. 10. 2018
4. Silvana Druscovich DeSUS – Demokratična stranka upokojencev Slovenije 15. 10. 2018
5. Sabro Džogović DeSUS – Demokratična stranka upokojencev Slovenije 15. 10. 2018
6. Vida Orbanič DeSUS – Demokratična stranka upokojencev Slovenije 15. 10. 2018
 7.  Bruna Horvat  Dean Vatovec in Skupina volivcev  17. 10. 2018
 8.  Giuliano Ritoša  Dean Vatovec in Skupina volivcev  17. 10. 2018
9. Matjaž Gergeta Maks Filipčič in Skupina volivcev 18. 10. 2018
10. Branka Požar Maks Filipčič in Skupina volivcev 18. 10. 2018
11. Aljaž Miška Maks Filipčič in Skupina volivcev 18. 10. 2018
12. Dolores Bernetič Maks Filipčič in Skupina volivcev 18. 10. 2018
13. Nicolo` Cvetkovič Maks Filipčič in Skupina volivcev 18. 10. 2018
14. Bruna Vošinek Maks Filipčič in Skupina volivcev 18. 10. 2018
15. Tanja Štule Izola je naša  18. 10. 2018
16. Bojan Zadel Slovenska ljudska stranka SLS (Volilni odbor članstva OO SLS Izola) 18. 10. 2018
Krajevna skupnost Korte:
Zap. Št. Ime Kandidata Ime liste/predlagatelja Datum vložitve
1. Katica Guzič DeSUS – Demokratična stranka upokojencev Slovenije 15. 10. 2018
2. Julijan Peruzin DeSUS – Demokratična stranka upokojencev Slovneije 15. 10. 2018
3. Marko Marancin Marko Marancin 15. 10. 2018
4. Miha Krečič Dean Vatovec in Skupina volivcev 17. 10. 2018
5. Nataša Čerin Dean Vatovec in Skupina volivcev 17. 10. 2018
6. Kristijan Tul Dean Vatovec in Skupina volivcev 17. 10. 2018
 7.  Valter Jugovac Edvard Kleva in Skupina volivcev 18. 10. 2018
 8.  Timoty Ivančič  Edvard Kleva in Skupina volivcev  18. 10. 2018
 9.  Marino Kleva Edvard Kleva in Skupina volivcev 18. 10. 2018
10.  Edvard Kleva Edvard Kleva in Skupina volivcev 18. 10. 2018
11.  Edi Grbec Edvard Kleva in Skupina volivcev 18. 10. 2018
12.  Rozana Prešeren Edvard Kleva in Skupina volivcev 18. 10. 2018
13.  Peter Mejak Edvard Kleva in Skupina volivcev 18. 10. 2018
14. Nevija Šalkovič Izola je naša 18. 10. 2018
15. Vlado Maglica Marjeta Mlakar in Skupina volilcev 18. 10. 2018
16. Igor Mejak Slovenska ljudska stranka SLS (Volilni odbor članstva OO SLS Izola) 18. 10. 2018
Zap. št. Ime liste/kandidata  za volitve članov v Svet ISNS Izola – Nome della lista/candidato per il Consiglio della CAN Isola Predlagatelj/proponente Datum  vložitve
1. Uniti per Isola Felice Žiža – Uniti per Isola 17.10.2018
2. Katja Dellore Jessica Vodopija 17.10.2018