Občina Izola

06 / Občinska uprava

OBČINA IZOLA
COMUNE DI ISOLA
Sončno nabrežje 8
Riva del sole 8
SI-6310 Slovenija

ID za DDV: SI16510801

T +386 5 66 00 100
F +386 5 66 00 110
E posta.oizola@izola.si

VLOŽIŠČE, uradne ure
Ponedeljek 8:00 - 12:00
Torek 8:00 - 12:00
Sreda 8:00 - 12:00 in 14:00 - 17:00
Četrtek 8:00 - 12:00
Petek 8:00 - 12:00

Služba za administrativno tehnično podporo

Služba za administrativno tehnično podporo izvaja aktivnosti za delovanje Glavne pisarne, arhivov ter administrativno tehnične podpore za delovanje občinske uprave, občinskega sveta, nadzornega odbora in krajevnih skupnosti v sledečem obsegu:

− administrativno tehnična podpora delovanja občinske uprave, OS, NO in KS,
− sklic sej OS in delovnih teles OS, NO in svetov KS,
− skrb za zakonito, učinkovito in smotrno obvladovanje toka dokumentov in gl. arhiva (vhod-izhod),
− centralna vstopno-izstopna točka dokumentov občine,
− zbiranje in razdeljevanje gradiva za komisije, OS, NO in vodenje evidenc in registrov, kot so: register občinskih predpisov, sej OS, NO, registra vprašanj in pobud občinskih svetnikov,
− prevodi v italijanski in slovenski jezik za potrebe občinske uprave.

Kontakne osebe:
Vesna Rebec, Strokovni sodelavec – Vodja SATP
T +386 5 66 00 104
vesna.rebec@izola.si

Desire Kralj, Strokovni sodelavec VI za administrativne zadeve
T +386 5 66 00 139
desire.kralj@izola.si

Nina Kasal, Prevajalka
T +386 5 66 00 105
nina.kasal@izola.si

Sandra Ferrari Stojanović, Referent
T +386 566 00 143
sandra.ferrari@izola.si

Marina Radin, Dokumentalist
T +386 5 66 00 155
marina.radin@izola.si

Jelena Dudine, Strokovni sodelavec
T +386 5 66 00 371
e jelena.dudine@izola.si

Mirjam Petrak Mlekuž, Poslovni sekretar
T +386 5 66 00 399
mirjam.petrak-mlekuz@izola.si

PRIJAVA NA E-OBVESTILA

S prijavo se strinjate s splošnimi pogoji prejemanja E-obvestil.

×

HVALA

Vaša prijava je bila uspešna.

×