Občina Izola

05 / Organi občine

OBČINA IZOLA
COMUNE DI ISOLA
Sončno nabrežje 8
Riva del sole 8
SI-6310 Slovenija

ID za DDV: SI16510801

T +386 5 66 00 100
E posta.oizola@izola.si

VLOŽIŠČE, uradne ure
Ponedeljek 8:00 - 12:00
Torek 8:00 - 12:00
Sreda 8:00 - 12:00 in 14:00 - 17:00
Četrtek 8:00 - 12:00
Petek 8:00 - 12:00

Odbori in komisije
Odbor za gospodarstvo in finance:
  1. Enzo SCOTTO DI MINICO
  2. Gašper ČEHOVIN
  3. Igor FRANCA
  4. Lilijana LAGANIS
  5. Breda MEDVED
  6. Karmen KOZLOVIČ
  7. Bogdan GERK
  8. Breda PEČAN
  9. Leonid DANILOVIČ
Odbor za gospodarske javne službe in promet:
  1. Fiorenzo DASSENA
  2. Jasna ISTENIČ
  3. Mojca FERLE
  4. Ljubo KLANJŠČEK
  5. Leopold ŽOLGAR
  6. Vito LUŽAR
  7. Marko TRESKAVICA
  8. Srečko LANGERŠEK
  9. Valdi MORATO
Odbor za družbene dejavnosti:
  1. Agnese BABIČ
  2. Barbara DOBRILA
  3. Mojca FERLE
  4. Vida ORBANIČ
  5. Marko TRESKAVICA
  6. Dario MADŽAREVIĆ
  7. Nataša RUŽNIČ
  8. Katja FLEGO
  9. Leonid DANILOVIČ
Odbor za okolje in prostor:
  1. Agnese BABIČ
  2. Drago MISLEJ
  3. Evgenij KOMLJANEC
  4. Julijan PERUZIN
  5. Miha KREČIČ
  6. Dario MADŽAREVIĆ
  7. Elvis ČATIČ
  8. Aleksej SKOK
  9. Leonid DANILOVIČ
Statutarno-pravna komisija:
  1. Dušan AMBROŽ
  2. Zvezdana JARIČ
  3. Vlado MARIČ
  4. Rok PETRAVIČ
  5. Matjaž LOGAR
  6. Manca VADNJAL
  7. Aleksej SKOK
Komisija za kmetijstvo in ribištvo:
  1. Mirjana KLODIČ
  2. Beno BAJDA
  3. Lilijana LAGANIS
  4. Mitja PETRIČ
  5. Nataša ČERIN
  6. Sara RUTAR
  7. Bogdan GERK
Komisija za vprašanja italijanske narodnosti:
  1. Enzo SCOTTO DI MINICO
  2. Agnese BABIČ
  3. Daniela ZARO
  4. Egle TOMAŽINČIČ
  5. Robi ŠTULE
  6. Katja FLEGO
Komisija za regionalno in mednarodno sodelovanje:
  1. Raffaella SCOTTO DI MINICO
  2. Jasna ISTENIČ
  3. Vasilij ŽBOGAR
  4. Mladen MILOVANOVIČ
  5. Sara RUTAR
  6. Ajhan SALIJ
  7. Katja FLEGO
Komisija za razvoj podeželja:
  1. Dario GAZIČ
  2. Evgenij KOMLJANEC
  3. Katica GUZIČ
  4. Leopold ŽOLGAR
  5. Valter JUGOVAC
  6. Nevija ŠALKOVIČ
  7. Valdi MORATO
Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja:
  1. Vlado Marić
  2. Romina Kralj
  3. Dušan Ambrož
  4. Evgenij Komljanec
  5. Manca Vadnjal
  6. Nataša Čerin
  7. Dario Madžarević
  8. Leopold Žolgar
  9. Enzo Scotto Di Minico
Pododbor za lokalno samoupravo in toponomastiko:
  • Robi Štule
  • Sebastjan Morato
  • Boris Čuk
  • Diana Peloza
  • Rajko Hrvat
  • Valdi Morato
  • Edvard Kleva
  • Matjaž Gergeta

 


Za pravilno oddajo PRIJAVE NAPAKE vas prosimo, da izpolnite spodnja polja
Per la corretta presentazione della DESCRIZIONE DELL'ERRORE si prega di compilare tutti i campi sottostanti

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Velit voluptas adipisci deleniti perferendis, nulla facere odio, illo hic labore ipsam repellat officia deserunt esse nobis non suscipit. Maiores, obcaecati doloremque?


×