Občina Izola

05 / Organi občine

OBČINA IZOLA
COMUNE DI ISOLA
Sončno nabrežje 8
Riva del sole 8
SI-6310 Slovenija

ID za DDV: SI16510801

T +386 5 66 00 100
F +386 5 66 00 110
E posta.oizola@izola.si

VLOŽIŠČE, uradne ure
Ponedeljek 8:00 - 12:00
Torek 8:00 - 12:00
Sreda 8:00 - 12:00 in 14:00 - 17:00
Četrtek 8:00 - 12:00
Petek 8:00 - 12:00

Odbori in komisije
Odbor za gospodarstvo in finance:

− Simona ANGELINI iz Izole, Leninova 7,
− Dean KOCJANČIČ iz Izole, Polje 14,
− Branko SIMONOVIČ iz Izole, Južna cesta 94,
− Bogdan GERK iz Izole, Bazoviška 13,
− Breda PEČAN iz Izole, Ob starem zidovju 8,
− Vojko LUDVIK iz Izole, Elvire Vatovec 3,
Gregor PERIČ iz Izole, Malija 58,
Aleš BOHINEC iz Izole, Zelena ul. 2,
Jasna ISTENIČ iz Izole, Južna cesta 99.

Odbor za gospodarske javne službe in promet:

− Bogdan GERK iz Izole, Bazoviška 13,
− Vlado MARIČ iz Izole,  Plenčičeva 5,
− Gregor PERIČ iz Izole, Malija 58,
− Verino MIŠIČ MEŠKOVIČ iz Izole, Morova 27,
− Leo ZORNADA iz Izole, Ob progi 16,
− Valdi MORATO iz Izole, Oktobrske revolucije 10A,
− Renato VOUK iz Izole, Ribiška ulica 5,
− Jožef LORBEK iz Izole, Mirna pot 6,
− Saša GLAVAŠ iz Izole, Ulica IX. Korpusa 13.

Odbor za družbene dejavnosti:

− Ambra ŠLOSAR KARBIČ iz Izole, Ulica Prekomorskih brigad 3,
− Marjetka POPOVSKI iz Izole, Tartinijeva 2,
− Romina KRALJ iz Izole, Južna cesta 4 b,
Matej VATOVEC iz Izole, Pod vinogradi 2,
− Vesna HROVATIN PEČARIČ iz Izole, Ulica Elvire Vatovec 3,
− Martina SOBAN iz Izole, Postojnska ulica 2,
− Deniz AJSE ALTINOZ iz Izole, Trubarjeva 20,
− Manca VADNJAL iz Izole, Oljčna ulica 17,
− Saša GLAVAŠ iz Izole, Ulica IX. Korpusa 13.

Odbor za okolje in prostor:

− Sebastjan MORATO iz Izole, Jagodje 23a,
− Helena KOMLJANEC iz Izole, Cesta v Pregavor 3a,
− Roman VIŠNJEVEC iz Izole, Dolina 1,
− Danilo MARKOČIČ iz Izole, Rožna pot 3,
− Lucio GOBBO iz Izole, Morova 29,
− Aleksej SKOK iz Izole, Ferda Bidovca 5,
− Vojko LUDVIK iz Izole, Elvire Vatovec 3,
− Alojz ZORKO iz Izole, Strma pot 18,
− Branko SIMONOVIČ iz Izole, Južna cesta 94.

Statutarno-pravna komisija:

− Erika ŠKRLIČ iz Izole, Ulica Elvire Vatovec 15,
− Miran HROVATIN iz Izole, Ulica Elvire Vatovec 3,
− Vlado MARIČ iz Izole, Plenčičeva ulica 5,
− Nina KLEVA iz Izole, Koprska 2,
− Breda PEČAN iz Izole, Ob starem zidovju 8,
− Gašper ČEHOVIN iz Izole,  Ljubljanska 21,
− Manca VADNJAL iz Izole, Oljčna ulica 17.

Komisija za kmetijstvo in ribištvo:

− Sandro VALENTI iz Izole, Ulica Oktobrske revolucije 10a,
− Danilo MARKOČIČ iz Izole, Rožna pot 3,
− Edi GRBEC iz Izole, Korte 15a,
− Gregor PERIČ iz Izole, Malija 58,
− Milenko BULEŽAN iz Izole,  Ulica Ferda Bidovca 1,
− Boris HRVATIN iz Izole, Ulica Bogomira Magajne 13.

Komisija za vprašanja italijanske narodnosti:

− Felice ŽIŽA iz Izole, Ulica Istrskega odreda 8,
− Ambra ŠLOSAR KARBIČ iz Izole, Ulica Prekomorskih brigad 3
− Simona ANGELINI iz Izole, Leninova 7,
− Ljubo KLANJŠČEK iz Izole, Kopališka 10,
− Marisa VIŠNJEVEC TULJAK iz Izole, Dolina 1,
− Sebastjan MORATO iz Izole, Jagodje 23a.

Komisija za razvoj podeželja:

− Katica GUŽIČ iz Izola, Šared 29B,
− Gregor PERIČ iz Izole, Malija 58,
− Valter JUGOVAC iz Izole, Baredi 19B,
− Edi GRBEC iz Izole, Korte 15a,
− Bruno ZARO iz Izole, Polje 12a,
− Gašper ČEHOVIN iz Izole, Ljubljanska ulica 21,
− Alojz ZORKO iz Izole, Strma pot 18.

Pododbor za lokalno samoupravo in toponomastiko:

− Silvano SAU iz Izole, Jagodje 29,
− Sebastjan MORATO iz Izole, Jagodje 23a,
− Amina DUDINE iz Izole, Ulica Prekomorskih brigad 8,
− Vinko GREGORIČ, predsednik sveta KS Livade,
− Vanda ZAJC, predsednica sveta KS Staro mesto,
− Mario CARBONI, predsednik sveta KS Haliaetum,
− Edi GRBEC, predsednik sveta KS Korte,
− Maks FILIPČIČ, predsednik sveta KS Jagodje-Dobrava.

PRIJAVA NA E-OBVESTILA

S prijavo se strinjate s splošnimi pogoji prejemanja E-obvestil.

×

HVALA

Vaša prijava je bila uspešna.

×